Praha na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Praha
Domů - Portál PrahaKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Prahy, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Katalog firem > Banky a finanční služby > Účetní služby > Zpracování mezd

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Zpracování mezd

Oblast: město | okres | kraj | celá ČR | v okruhu
Stránka: 1 | 2 | 3
Nalezeno: 66 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25
přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě

Galerie: FIN-PARTNER Accounting-Tax s.r.o.
Daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, založení společnosti na klíč.
1

FIN-PARTNER Accounting-Tax s.r.o. - daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, založení společnosti na klíč

Kvalitní a sofistikované služby v oblasti vedení účetnictví a zpracování mezd, profesionální daňové poradenství, to vše je možné zahrnout ke společnosti FIN-PARTNER. Poskytujeme ucelené služby od založení společnosti nebo prodeje společnosti až po následné vedení účetnictví, zpracování mezd nebo daňové poradenství. Neplaťte více, než je nezbytné! FIN-PARTNER.eu - Váš profesionální daňový poradce.

http://www.fin-partner.eu/

PRAHA, U LADRONKY
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

2

PEKLO II, s.r.o.

Komplexní služby v ekonomické oblasti. Účetnictví, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu, rekonstrukce a účetnictví. Ekonomický software.

http://www.klo.cz

PRAHA, REKTORSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

3

Ing. Jiří Ptáček - daňový poradce

Daňový poradce zapsaný v seznamu Komory daňových poradců ČR, poskytne zastoupení při daňové kontrole před správcem daně, kvalitní a sofistikované daňové poradenství v oblasti veškerých daní a zpracování daňových přiznání, odklad daně. Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd. Založení společnosti na klíč.

http://www.fin-partner.eu/

PRAHA, U LADRONKY
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo firmy TaxVision s.r.o.
Logo firmy TaxVision s.r.o.
A

TaxVision, s.r.o. - účetní a daňové služby

Nabízíme Vám spolehlivé a profesionální služby v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a zpracování mzdové agendy. Využijte našich 10 let zkušeností ve Váš prospěch! Vedeme účetnictví pro české i zahraniční subjekty, obchodní společnosti i neziskové subjekty. Naši pracovníci hovoří anglicky. Ve společnosti spracují 3 daňoví poradci, kteří jsou připraveni zpracovat veškerá daňová přiznání, hlášení či přehledy, poskytnou poradenství při optimalizaci daní. Specializujeme se také na problematiku odpočitatelné položky od základu daně na výzkum a vývoj.

http://www.taxvision.cz/

PRAHA, PRVNÍHO PLUKU
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

B

AA Mzdy, s.r.o.

Nabídka poradenství a služeb v oblasti personalistiky, zpracování mezd a zúčtování daní.

http://www.mzdy.kvalitne.cz

PRAHA, ONDŘÍČKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

C

Miluše Kinovičová - daňový poradce

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

http://www.audita.cz

PRAHA, BĚHOUNKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

D

Dana Albrechtová - účetnictví a daňová evidence

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro menší firmy a živnostníky. Komplexní účetní a ekonomické služby pro SVJ - společenství vlastníků jednotek, bytová družstva a ostatní majitele bytových domů.

http://ad.ucetni.sweb.cz/

PRAHA, KRHANICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

E

MIVO s.r.o. - výroba propagačních materiálů

Výroba firemních tiskovin, letáků, katalogů, prezentací a propagačních materiálů. Nabidka grafických prácí, tisku a knihařského zpracování. Vedení účetnictví, daňové poradenství, zpracování mzdové a personální evidence.

http://www.mivo.cz/

PRAHA, MÁNESOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

F

Školservis, s.r.o.

Nabídka zpracování mezd.

http://www.mzdy.blog.cz

PRAHA, ONDŘÍČKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

G

BRIGHT FINANCE, a.s.

Vedení finančního účetnictví a mzdového účetnictví. Účetní závěrky, rekonstrukce, IFRS, USGAAP, zajištění auditu. Daňové poradenství, zastupování na finančních úřadech v běžném styku i při daňových kontrolách, mezinárodní daňová optimalizace.

http://www.bfinance.cz

PRAHA, PODĚBRADSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

H

BF PERSONNEL, s.r.o.

Nabídka zpracování mezd a personální agendy.

http://www.bf.cz

PRAHA, BOHDALECKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

I

PM FINANCIAL s.r.o. - účetnictví, mzdy, personalistika

Společnost PM FINANCIAL s.r.o Vám nabízí komplexní služby v oblastech zpracování mezd a personální agendy, pracovně-právního poradenství, vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, personalistiky, zprostředkování obchodu a služeb, administrativních služeb a překladů textů. Naší velkou předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost v uvedených oborech, proto se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky, samozřejmě s veškerou pečlivostí. Naším hlavním cílem je spokojenost klienta, proto se vždy snažíme stoprocentně vyhovět zákaznic...

http://www.pm-finance.cz/

PRAHA, TOUŽIMSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

J

J.B.H. Audit, s.r.o.

Vedení podvojného účetnictví a daňové evidence, vedení mzdového účetnictví. Audit a daňové poradenství.

http://www.hbjaudit.eu

PRAHA, MONGOLSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

K

EGIDAS spol. s r.o. - daňové, ekonomické a právní poradenství

Účetní, daňové a organizační poradenství, zpracování účetnictví a mzdové agendy, podpora při krizovém řízení, likvidaci a konkurzu, ekonomické, asistenční služby, kontrola a dohled, řešení ucelených agend formou outsourcingu, provádění dražeb, konzultace a školení, speciální ekonomické služby na zakázku

http://www.egidas.com/

PRAHA, V LUHU
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

L

Elanor, spol. s r.o.

Specialista na mzdy a personalistiku - komplexní vedení mzdového účetnictví (mzdový outsourcing), zpracování mezd na vlastním softwaru, prodej softwaru pro mzdy a personalistiku (HR), možnost propojení s ostatními ERP systémy, 17 let zkušeností v ČR.

http://www.elanor.cz

PRAHA, KODAŇSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

M

Nugget SW, s.r.o.

Specializovaný dodavatel vlastního software. Výrobce a prodejce programového vybavení mzdy (mzdový software), personalistika (personální software) a personální řízení (řízení lidských zdrojů, HR, ŘLZ). Poskytovatel outsourcingu - mzdy dodavatelsky.

http://www.nuggetsw.cz

PRAHA, NA MORÁNI
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

N

Ing. Josef Drtina - EKONOMICKÉ PORADENSTVÍ - daně, účetnictví, mzdy

Daňová a účetní kancelář Ing. Josefa Drtiny s tradicí nepřetržitě od roku 1990 nabízí vedení účetnictví a mezd, přiznání ke všem typům daní, daňové a účetní poradenství vč. mezinárodního zdanění, daňovou optimalizaci, zastupování klientů u FÚ, zajištění auditu ap. Úvodní konzultaci poskytujeme za paušál 500 Kč. Ručíme za správnost a diskrétnost, máme nadstandardní pojištění odpovědnosti za škodu. Firma sídlí na Letné (výborné spojení, levné parkovací automaty), služby poskytujeme i u klienta.

http://www.drtina.cz/

PRAHA, KOSTELNÍ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

O

Agentura Páže, spol. s r.o.

Nabízíme vedení účetnictví, mezd a personalistiky. Zkušenosti zejména z oboru služeb, restaurace, obchodu, restaurací a stavebnictví.

http://www.paze.cz

PRAHA, NOVÁKOVÝCH
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

P

Acc &Tax Pro, s.r.o.

Daňová a účetní firma nabízí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personální a daňové poradenství, zastupování na úřadech. Poskytujeme on-line zpracování účetnictví a účetní poradenství - tato metoda vedení účetnictví poskytuje kontrolu nad zpracovávanými doklady a možnosti využití softwaru pro vlastní potřeby. Specializujeme se na supervize zpracovávaného účetnictví a mzdové účetnictví. Daňový poradce odpovídá za vyhotovené daňové přiznání, naše účetní služby jsou pojištěny.

http://www.acc-tax.eu

PRAHA, BOŘIVOJOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Q

MITEKO, s.r.o.

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence. Zpracování mezd, mzdové a personální agendy. Zpracování daňových přiznání. Poskytování ekonomického poradenství. Volná kapacita pro zpracování mezd a vedení mzdové agendy pro 500 lidí.

http://www.miteko.cz

PRAHA, HOSTIVAŘSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

R

FinPro s.r.o. - účetnictví a mzdy

Vedeme účetnictví podnikatelů (právnických i fyzických osob), příspěvkových organizací (školy, sociální ústavy), společenství vlastníků bytových jednotek a jiných neziskových organizací. Zpracováváme mzdy a personální agendu jak samostatně, tak i spolu s účetnictvím. Našim cílem je dlouhodobé udržení nadstandardní kvality poskytovaných služeb, za přijatelné ceny. Zkušenosti od roku 1994. Poctivost, pečlivost, diskrétnost a orientace na zákazníka jsou pro nás samozřejmostí. Více informací naleznete na našich stránkách.

http://www.finpro4u.cz/

PRAHA, NA PANKRÁCI
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo FACTA s.r.o.
Logo FACTA s.r.o.
S

FACTA s.r.o. - vedení účetnictví a daňové poradenství

Společnost poskytuje služby v oblasti daňového, účetního a ekonomického poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy.

Zabýváme se také zakládáním a likvidací společností.

Působíme hlavně v Praze a okolí. Kancelář společnosti je na Praze 4 - Michle.

Věříme, že naše spolupráce založená na vzájemné důvěře a partnerství bude oboustranným přínosem.

http://facta.cz/

PRAHA, MAGISTRŮ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

T

TriFin pro, s.r.o.

Provádíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, účetní dohled, účetní a ekonomické poradenství, pomoc při zavádění ekonomických systémů, rekonstrukce účetnictví, vedení pomocných evidencí a související služby. Zastupujeme před úřady.

http://www.trifinpro.cz

PRAHA, ANTALA STAŠKA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

U

Joka - Audit, s.r.o.

Nabídka vedení daňové evidence a účetnictví. Zpracování mezd a auditů.

http://www.joka-audit.cz

PRAHA, NAD KAZANKOU
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

V

DATACENTRUM systems & consulting

Mzdový a personální IS DATACENTRUM - zpracování mzdové a personální agendy. Kompletní výstupy pro úřady státní správy, exporty dat pro banky, napojení na docházkové a účetní systémy. Dodavatelské zpracování mzdové a personální agendy, mzdový audit.

http://www.datacentrum.cz

PRAHA, PÍSNICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Stránka: 1 | 2 | 3
Nalezeno: 66 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Praha
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena