Praha na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Praha
Domů - Portál PrahaKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Prahy, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Katalog firem > Dům, byt a zahrada > Prodej stavebnin > Prodej stavebních prvků > Prodej oken a dveří > Prodej okenních fólií

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Prodej okenních fólií

Oblast: město | okres | kraj | celá ČR | v okruhu
Stránka: 1
Nalezeno: 14 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25
přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě

1

NEXT, spol. s r.o.

Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a kamerové systémy. Bezpečnostní dveře NEXT jsou certifikovány dle norem EU a poskytují vysokou bezpečnost, izolaci i moderní design. Nabízíme bezpečnostní fólie na sklo, protisluneční, termoizolační, privátní a fólie na autoskla. Bezpečnostní mříže do oken nabízíme pevné, nůžkové i rolovací. Instalujeme zabezpečovací systémy, kamerové systémy, požární hlásiče.

http://www.next.cz

PRAHA, POBŘEŽNÍ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

2

Middex Agency, s.r.o. - folie na sklo

Dovoz, prodej a montáž bezpečnostních a protislunečních okenních fólií a autofólií. Poskytování záruky a servisu. Nabídka školení firem a spolupráce.

http://www.middex.cz

PRAHA, LEOPOLDOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

3

PUČÁLKA, s.r.o.

Prodej, distribuce a instalace okenních fólií na budovy a auta. Nabízíme certifikované bezpečnostní, protisluneční, autofólie, ochranné a bezpečnostní fólie. Provádíme školení montážních firem. Odborná montáž se zárukou a rychlé dodávky.

http://www.pucalka.cz

PRAHA, KUŽELOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

A

Ceiba, s.r.o.

Prodáváme okenní a bezpečnostní fólie, autofólie a UV fólie. Doplňkové a tuningové fólie. Instalujeme okenní a bezpečnostní fólie na objekty a automobily. Pomůcky a nářadí nejen pro aplikaci a odstranění fólií. Vertikální a horizontální žaluzie.

http://www.ceiba.cz

PRAHA, U ELEKTRY
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

B

BENDA FÓLIE

Dodávka a montáž okenních fólií - bezpečnostní s atestem P2A EN356, ochranné s certifikátem EN12600, termoizolační s úsporou tepla 55%, protisluneční, interiérové a reklamní.

http://www.benda-folie.cz

PRAHA, SCHNIRCHOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

C

Euro window films, s.r.o.

Naše společnost EWF patří k předním dovozcům a vývozcům okenních fólií a autofólií ve střední a východní Evropě. Velkoobchodní prodej tohoto zboží: bezpečnostní fólie, ochranné fólie, protisluneční a tepelněizolační fólie, autofólie, privátní fólie, dekorativní fólie, speciální fólie. Naše společnost rovněž nabízí školení pro firmy, které se zabývají nebo chtějí zabývat instalací okenních fólií a autofólií. Rovněž nabízíme nářadí potřebné pro instalaci.

http://www.ewf.cz

PRAHA, CUKROVARSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

D

Solar-Stop, s.r.o.

Prodej a instalace všech druhů okenních folií a autofólií. Zajištění distribuce a školení montážních firem.

http://www.solarstop.cz

PRAHA, LIPOVÉ NÁM.
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

E

SAFEX, spol. s r.o.

BRUXSAFOL - to jsou okenní folie bezpečnostní, tepelněizolační, kombinované, interiérové. Nabízíme i speciální fólie na plastové povrchy nebo autofólie. Certifikované fólie, na vybrané typy doživotní záruka. Novinkou jsou fólie na ochranu a změnu barvy laku. Chrání lakované nárazníky, přední masku a prahy automobilu a další části karoserie. Optimální řešení pro časově limitovanou a rychlou změnu barvy laku, které zvýší hodnotu vozu při následném prodeji.

http://www.safex.cz

PRAHA, ĎÁBLICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

F

AAA REKLAMA

Nabízíme světelné reklamy a polepy aut, firemní štítky, gravírování, okenní fólie a montáž, neony, orientační systémy, samolepky a reklamní tabule. Dále nabízíme stojany, vlajky, plastické 3D písmo, digitální tisk, sítotisk, vizitky, a billboardy.

http://www.aaareklama.cz

PRAHA, ZBOROVSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

G

NORD-TRADING, s.r.o.

Homologované tónování autoskel formou vakuového pokovení i fóliemi včetně montáže. Natónovaná autoskla s dlouhou životností. Tónujeme i plochá skla. Máme svojí vakuovou technologii.

http://www.tonovani-autoskel.cz

PRAHA, PRAŽSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

H

AUTOSKLO Holešovice

Autofólie vyráběné pokovováním - metodou sputteringu. Autorizované montážní středisko značky Bruxsafol. 3 - 5 let záruka. Fólie sluneční, bezpečnostní, kombinované, tuningové s tattoo motivy. Prodej a výměna autoskel bez finanční účasti zákazníka.

http://www.autoskloholesovice.cz

PRAHA, BUBENSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

I

AWF windowfilm

Nabízíme bezpečnostní a protisluneční fólie, autofólie, fólie na karoserie, fólie na změnu barvy laku, ochrana autolaku (haupna, nárazník, zrcátka) fólií CarShield, výroba reklamních nápisů, tištěné grafické návrhy na automobily. Provádíme školení.

http://www.awf.cz/

PRAHA, POD KOTLASKOU
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

J

Trieste, a.s.

Profi tónování autoskel bez demontáže skel. Certifikované středisko MD ČR. Široká nabídka barevnosti a kvality autofolie, 5-ti až celoživotní záruka kvality. Instalace fólií na budovy - fólie bezpečnostní, protisluneční, termoizolační. Celá ČR.

http://www.trieste.cz

PRAHA, BYSTRÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

K

3M Česko, spol. s r.o.

Dodavatel produktů Scotchprint, Scotchcal, Vikuiti, Thinsulate. Dále nabízíme reflexní materiály, okenní, fasádní, podlahové reklamní folie a polepy, rohože, dotykové displaye, knihovní systémy, bezp. štítky, ochranné pomůcky, respirátory a masky.

http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/cs_CZ/EU/Country?WT.mc_id=www.3m.cz

PRAHA, VYSKOČILOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Stránka: 1
Nalezeno: 14 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Praha
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena