Praha na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Praha
Domů - Portál PrahaKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Prahy, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Katalog firem > Banky a finanční služby > Úvěry a půjčky > Poskytování úvěrů a půjček > Poskytování krátkodobých úvěrů a půjček

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Poskytování krátkodobých úvěrů a půjček

Oblast: město | okres | kraj | celá ČR | v okruhu
Stránka: 1 | 2
Nalezeno: 26 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25
přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě

1

Československá obchodní banka, a. s. - banka

Universální komerční banka ČSOB s plným rozsahem moderních bankopojišťovacích produktů a služeb pro fyzické osoby a firmy - půjčky a hypotéky, investování, on-line bankovnictví. Řešíme individuální finanční potřeby a poskytujeme služby komerční banky pro segmenty retailová klientela (fyzické osoby), malé a střední podniky, korporátní klientela a instituce, finanční trhy a privátní bankovnictví.

http://www.csob.cz/

PRAHA, RADLICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

2

Komerční banka, a.s.

Banka poskytuje komplexní finanční služby drobného, investičního a podnikového bankovnictví. Nabízíme depozitní produkty, úvěry, přímé bankovnictví, pojištění, investiční služby, hypotéky, produkty pro podnik. klientelu, platební karty, kurz. lístek.

http://www.kb.cz/

PRAHA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

3

Cofidis, s.r.o.

Rychlé půjčky po celé ČR - revolvingový úvěr bez ručitele na cokoliv a bez poplatků. On-line žádost.

http://www.cofidis.cz

PRAHA, BUCHAROVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

A

Provident Financial, s.r.o.

Poskytuje krátkodobé půjčky (krátkodobý spotřebitelský úvěr). Bez velkého papírování, bez ručitele, s jasnými pravidly, na cokoliv potřebujete.

http://www.provident.cz

PRAHA, OLBRACHTOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

B

ConFIN

Bezplatně po telefonu navrhneme řešení Vašeho požadavku. Poskytneme rychlý úvěr, hypotéku i nebankovní půjčku zaměstnancům, OSVČ i důchodcům, 50 000 bez příjmu, 500 000 bez ručitele a bez zástavy. Lékaři a učitelé nedokládají příjem.

http://www.confin.cz

PRAHA, NA HARFĚ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

C

TOMMY STACHI, s.r.o.

Poskytujeme krátkodobé půjčky fyzickým osobám i podnikatelům.

http://www.snadnapujcka.cz

PRAHA, TÁBORITSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

D

TAJA REALITY, s.r.o.

Poskytujeme půjčky a přeúvěrování vašich stávajících závazků (dluhů, exekuci). Pro získání půjčky je nutné ručení nemovitostí. Doba vyřízení - do 3 dnů. Výši splátek si u nás nastavíte sami. Nabízíme úvěry na koupi obecních a státních bytů do OV.

http://www.penizeapujcky.cz

PRAHA, BARRANDOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

E

Broker CZ, s.r.o.

Hypotéky všech bank na jednom místě. Úvěry oproti zástavě nemovitostí, bez zjišťování bonity žadatele. Prodej půdních mezonetových bytů a nízkoenergetických rodinných domů v Praze a okolí. Poskytujeme též půjčky z vlastních zdrojů.

http://www.brokercz.com

PRAHA, VINOHRADSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

F

ALLAMBIE s.r.o. - bankovní i nebankovní úvěry

Nabídka bankovních i nebankovních úvěrů a americké hypotéky. Nákup, pojištění nemovitostí a vyvázání exekucí oproti nemovitosti.

http://www.allambie.cz

PRAHA, V MYDLINKÁCH
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

G

Vltavín Leas, a.s.

Poskytování leasingu a úvěrů na ojetá osobní, užitková vozidla a ojeté nákladní automobily, přívěsy a návěsy. Možnost získání vozidla i bez akontace.

http://www.vltavinleas.cz

PRAHA, MILADY HORÁKOVÉ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

H

HFS, s.r.o.

Nabídka hotovostních půjček bez ručitele a půjček proti zástavě nemovitého majetku. Poskytování přepravních služeb.

http://www.hfs.cz

PRAHA, SOBÍNSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

I

Euro Benefit a.s. - finanční služby

Euro Benefit a.s. je nebankovní společnost s vlastními finančními prostředky poskytující úvěry. Společnost poskytuje úvěry pro 2 skupiny obyvatel, pro studenty a pro žadatele s příjmem. Pro studenty společnost nabízí úvěry Student Mini a Student Benefit. Pro zaměstnance, OSVČ, ženy na MD a důchodce jsou určeny produkty MINI 3000 a Benefit. Bližší popis těchto produktů a potřebné doklady k podání žádosti naleznete na webových stránkách společnosti, kde si i rovnou můžete vyplnit ON-LINE žádost.

http://www.euro-benefit.cz/

PRAHA, OVOCNÝ TRH
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

J

Cetelem ČR, a.s.

Poskytování osobních půjček až do výše 1 000 000 Kč, bez ručitele a na cokoli. Dále jsou v nabídce kreditní karty, spotřebitelské úvěry pro nákupy na splátky a úvěry na automobily a motocykly.

http://www.cetelem.cz

PRAHA, KARLA ENGLIŠE
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

K

ACM Money Česká republika, a.s.

Půjčíme Vám od 120.000,- Kč do 2.000.000,- Kč se splatností až 15 let. Bez prokazovaní příjmů a bez prověřování bank. registrů. Úvěry jsou zajištěny nemovitostí v osobním vlastnictví, v Praze a Stř. Čechách lze úvěr zajistit i družstevním bytem.

http://www.mojepujcka.cz

PRAHA, ČIMICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

L

SUPERMONEY s.r.o. - Krátkodobé půjčky

SUPERMONEY s.r.o. je česká společnost poskytující krátkodobé mimobankovní úvěry na 14 a 30 dní. Proces vyřízení půjčky probíhá online přes naše webové stránky a spolu s rychlým schvalovacím procesem zaručuje expresní dodání peněz na váš účet.

http://www.supermoney.cz/

PRAHA, VYŠEHRADSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

M

Money hned s.r.o. - Krátkodobé půjčky

Klademe důraz na vstřícnou a transparentní komunikaci. A tohoto přístupu si vážíme i u svých klientů. Pokud se v průběhu schvalování či splacení půjčky vyskytne jakýkoliv problém, snažíme se ve spolupráci s klientem vždy najít oboustranně vhodné řešení. Jsme tu pro vás.

http://www.moneyhned.cz/

PRAHA, PLZEŇSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

N

Mutuo s.r.o. - rychlá SMS půjčka

Hledáte seriozní firmu, které můžete věřit a od které byste si vzali spolehlivou rychlou půjčku? Už nemusíte dál hledat! Společnost Mutuo je už na trhu nějaký ten pátek a je to známá a hlavně korektní firma, jež nabízí rychlé půjčky online do 5.000,- Kč. Rychlá SMS půjčka Mutuo má tu výhodu, že je poskytována online, takže se nemusíte obávat papírování či jiných nepřehledných záležitostí. Rychlá SMS půjčka Mutuo je naprosto transparentní přehledná rychlá půjčka bez jakýchkoli skrytých poplatků. Předem jasně dané podmínky rychlé SMS půjčky Mutuo jsou naprostou samozřejmostí, stejně tak jako ...

http://www.mutuo.cz/

PRAHA, PODNIKATELSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

O

KM Servis

Poskytujeme rychlé hotovostní půjčky. Investiční a finanční poradenství.

http://www.km-servis.cz/

PRAHA, BUZULUCKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

P

Mutuo s.r.o. - půjčky a úvěry - rychlá půjčka před výplatou

Potřebujete něco zaplatit, ale máte strach z neznámých půjček? Právě jste nalezli řešení! Rychlá půjčka před výplatou pomohla již mnoha lidem přečkat do výplaty a přitom včas zaplatit účty. Rychlá půjčka před výplatou je totiž velmi spolehlivá rychlá půjčka, jejíž podmínky jsou předem jasně stanovené a se kterou se nepojí absolutně žádné skryté poplatky. Rychlé půjčky poskytujeme bez toho, aniž byste museli dokazovat výši vašeho příjmu či byste museli vyřizovat jiné zbytečné formality. Rychlá půjčka před výplatou je vhodné východisko, jak bez obav zaplatit, co potřebujete. O rychlé půjčce p...

http://www.pujcky-uvery.org/

PRAHA, PODNIKATELSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Q

Vypůjčíme s.r.o. - Vypůjčíme s.r.o.

Online půjčky Vypůjčíme nabízí rychlé půjčky přes internet. Žádost o půjčku, půjčení peněz i splacení půjčky probíhá online, prostřednictvím tohoto internetového portálu. Poskytujeme online půjčky od 1 000 do 4 999 Kč. Doby vypůjčení je 14 nebo 30 dní.

http://www.vypujcime.cz/

PRAHA, NA ZÁMECKÉ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

R

Půjčka na krátko s.r.o. - Půjčka na krátko, s.r.o.

Potřebujete si rychle půjčit před výplatou? Poskytujeme krátkodobé půjčky ihned na účet. Půjčte si až 5 000 Kč na 14 dní nebo na měsíc. Půjčky na krátko —krátkodobé nebankovní půjčky online jsou tu pro vás.

http://www.pujckanakratko.cz/

PRAHA, PROKOPOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

S

Money hned s.r.o. - Money hned s.r.o.

Půjčka Money hned rychle řeší váš problém s nedostatkem peněz. Stačí u nás o půjčku zažádat a my ihned po schválení půjčky vyplatíme peníze na váš účet nebo pošleme poštovní poukázku. Díky online sjednání půjčky ihned přes internet odpadají zdlouhavé návštěvy na pobočce. Celý proces vyřízení půjčky je svižný a s minimem nutné administrativy. Víme, že peníze potřebujete ihned. Rychlost a férové jednání jsou základní pilíře online půjčky Money hned.

http://www.moneyhned.cz/

PRAHA, PLZEŇSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo Autozastavárna
Logo Autozastavárna
Bronzová medaile
T

Zastav to, s.r.o. - Autozastavárna Praha, zastavárna aut

Naše rychlá zástava se hodí i pro Vás, poskytujeme možnost zástavy osobních, nákladních a užitkových vozidel. Také profinancujeme i další dopravní prostředky jako jsou motocykly, čtyřkolky, lodě, jeřáby, vysokozdvižné vozíky, ale i speciální vozidla a kamióny.

Finanční prostředky můžete využít na úhradu plateb, nákupu spotřebního zboží či investice do podnikání a podobně.
Neprodávejte - profinancujte vozidlo v naší autozastavárně!

Naším klientem se může stát nejenom výlučný vlastník vozidla, ale i osoba zplnomocněná. U firemních vozidel vyřizuje zástavu aut jednatel společnosti. Část...

http://www.zastavtoauto.cz

PRAHA, ARGENTINSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

U

Mayer reality investice, s.r.o.

Poskytujeme krátkodobé úvěry a půjčky. Peníze do 24 h. bez prokazování příjmu. Dále se zabýváme odkupem a správou pohledávek. Vyřešíme problémy s exekucí.

PRAHA, VÁCLAVSKÉ NÁM.
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

V

small credit, s.r.o.

Poskytujeme krátkodobé půjčky.

PRAHA, PŘÍVOZNÍ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Stránka: 1 | 2
Nalezeno: 26 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Praha
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2016 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena