Praha na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Praha
Domů - Portál PrahaKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Prahy, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Katalog firem > Služby a řemesla > Výuka > Kurzy > Jazykové kurzy > Kurzy anglického jazyka

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

Kurzy anglického jazyka

Oblast: město | okres | kraj | celá ČR | v okruhu
Stránka: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Nalezeno: 110 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25
přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě

1

TUTOR - Moderní vzdělávání

Jazyková škola s výukou 17 jazyků. Nabízíme pomaturitní studium angličtiny a jazykové pobyty v zahraničí. Pořádáme přípravné kurzy na přijímací zkoušky na VŠ a SŠ a odborná školení a semináře pro veřejnost i firmy. Pronajímáme školicí prostory.

http://www.tutor.cz

PRAHA, U PŮJČOVNY
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

2

Caledonian School, s.r.o.

Nabízíme kurzy Aj, Fj, Šj, Nj a Čj, pomaturitní studium, kurzy pro děti a seniory vedené kvalifikovanými lektory na 4 pobočkách v Praze. Garance složení Cambridg. zkoušek. Firemní výuka po celé ČR. Pro studenty knihovna a konverzační klub zdarma.

http://www.caledonianschool.cz

PRAHA, VLTAVSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo Glossa
Logo Glossa
3

GLOSSA, s.r.o.

Jazyková škola Glossa působí na českém trhu již od roku 1992. Jsme akreditovaným centrem přední britské vzdělávací instituce City & Guilds, držitelem certifikátu systému managementu kvality ISO 9001:2008 a členem Asociace certifikovaných jazykových škol. Naše jazyková škola otevírá pro veřejnost v Praze jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny na šesti dobře dostupných místech u stanic metra. Firemní jazykové kurzy zajišťujeme na celém území České republiky. Pořádáme i úspěšné roční pomaturitní studium s britským certifikátem. britským certifikátem. Jsme akre...

http://www.glossa.cz/

PRAHA, JINDŘIŠSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo
Logo
A

PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM s.r.o. - jazyková škola

Jazyková škola v centru Prahy. Jazykové kurzy a výuka angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, španělštiny a dalších jazyků pro veřejnost a firmy. Pomaturitní studium, e-learning, zkoušky TOEIC, FCE, CAE. Semestrální a individuální kurzy.

http://www.presto-skola.cz/

PRAHA, NA PŘÍKOPĚ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

B

British Council

Nabídka kurzů pro dospělé a děti - všeobecná angličtina na všech úrovních, obchodní a právnická angličtina.

http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic.htm

PRAHA, POLITICKÝCH VĚZŇŮ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

C

Jipka - Jazykový Institut Praha, s.r.o.

Příjemná jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny. Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE, a další, studium v zahraničí, on-line testy.

http://www.jipka.cz

PRAHA, NÁRODNÍ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

D

Jazyková škola Empire

Jsme jazyková škola, se specializací na výuku angličtiny. Naše jazykové kurzy kladou důraz na vědomosti potřebné pro život mluvení a porozumění. Používáme mezinárodní licencované metody (Direct method for English - EMPIRE method), díky nimž jsou naše hodiny živé, praktické a efektivní. Můžete si vybrat docházkové kurzy angličtiny pro veřejnost, individuální studium angličtiny, pomaturitní studium angličtiny. Dále se specializujeme na výuku angličtiny ve firmách. Ukázková hodina zdarma.

http://www.empire-skola.cz/

PRAHA, ARBESOVO NÁM.
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

E

BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

Jsme akreditovaná vzdělávací instituce. Nabízíme jazykové kurzy veřejné, pomaturitní i firemní: angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština aj. Výběr z kurzů všech typů: obecné, konverzační, zkouškové (PET, FCE, CAE, TELC, ZD, ZMP, DELF, DALF, DELE). Manažerské kurzy, rekvalifikace a studium se státní i mezinárodní certifikací: právo, management, marketing, personalistika, psychologie, ekonomika, účetnictví, obsluha PC. Personální firemní poradenství. Studium v zahraničí.

http://www.bi.cz

PRAHA, TUKLATSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

F

Jazyková škola Elvis - jazyková výuka

Nabízíme pomaturitní studium jazyků angličtina, němčina, francouzština, španělština.

http://www.elvis.cz/

PRAHA, ŽATECKÝCH
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

G

POLYGLOT

Nabízíme pomaturitní studium, běžné ranní a večerní kurzy, intenzivní dopolední kurzy a letní kurzy. Angličtina, němčina, francouzština, španělština. Příprava k mezinárodním zkouškám. Skupiny po 6 až 8 posluchačích. Podnikové kurzy po celé ČR.

http://www.polyglot.cz

PRAHA, MEČISLAVOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

H

Jan Jedlička

Nabídka jazykových kurzů pro skupiny, jednotlivce a firmy.

http://www.kurzy-anglictiny.eu

PRAHA, U DRUŽSTVA IDEÁL
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Galerie: Logo firmy Information Planet s.r.o.
Logo firmy Information Planet s.r.o.
I

INFORMATION PLANET s.r.o. - studium v Austrálii, Kanadě a na Novém Zélandu

Specializujeme se již 15 let na pomoc studentům při jejich cestě do Austrálie. Kancelář k dispozici v Sydney a Perthu. Kompletní služby. Zajistíme studium v Austrálii, zprostředkujeme víza do Austrálie, pojištění, letenky a ubytování v Austrálii. Pomůžeme během celého pobytu, kde si můžete také najít legálně práci v Austrálii.

http://www.informationplanet.cz/

PRAHA, MYSLÍKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

J

Ing. Romana Kvapilová - ALTISSIMA - intenzivní jazykové kurzy

Angličtina a němčina - intenzivní superlearningové kurzy. Vyučujeme zrychlenou metodou formou týdenních, dopoledních, večerních a víkendových kurzů. Nabízíme individuální a firemní jazykovou výuku, materiály pro samostudium, lekce angličtiny on-line.

http://www.altissima.cz/

PRAHA, ANENSKÉ NÁM.
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

K

The Bell School, a.s.

U nás si můžete vybrat ze široké škály kurzů: všeobecná angličtina pro všechny věkové kategorie, obchodní angličtina, odborně zaměřená angličtina, přípravné kurzy angličtiny na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge ESOL, zkrácené přípravné kurzy, kurzy pracovní angličtiny, e-learning, blended learning, kurzy v zahraničí, individuální výuka. Kurzy nabízíme ve všech jazykových úrovních podle ERR. Vyučuje stálý tým zkušených učitelů s odbornou kvalifikací složený z rodilých i nerodilých mluvčích.

http://www.bellschool.cz

PRAHA, NEDVĚZSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

L

EduCity.cz

První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR. Dále Vám nabízíme rekvalifikační kurzy, technické kurzy a školení, HR kurzy, marketing, obchodní a prodejní dovednosti, MBA, BBA, komunikační a prezentační dovednosti, nabídky práce, rozhovory.

http://www.educity.cz

PRAHA, KAFKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

M

TANDEM škola jazyků

Firemní a individuální jazykové kurzy zaměřené na komunikaci ve firmě. Naše nabídka: AJ, NJ, francouzština, španělština, italština, ruština, čeština pro cizince. Obecně a odborně. Letní intenzivní kurzy. Příprava na pohovor u zahraniční firmy.

http://www.tandem.cz

PRAHA, POLSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

N

Landi Multimedia ČR, s.r.o.

Nabídka kurzů a multimediálních slovníků na CD-ROM v angličtině a němčině.

http://www.landi.cz

PRAHA, TÁBORITSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

O

LONDON INSTITUTE PRAHA, s.r.o.

Britská jazyková škola s dlouholetými zkušenostmi v poskytování kvalitní výuky angličtiny, nabízí jazykové kurzy angličtiny, kurzy španělštiny a kurzy francouzštiny vedené zkušenými lektory. Naše studentská agentura zajišťuje studium v zahraničí pro jednotlivce a skupiny. Specializujeme se na firemní výuku obchodní angličtiny, manažerské kurzy v zahraničí, individuální kurzy a přípravné kurzy na FCE, CAE a CPE. Pomaturitní studium angličtiny je u nás možno zakončit certifikátem Cambrigde.

http://www.londoninstitute.cz

PRAHA, SOUKENICKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

P

Jazyková škola P.A.R.K

Jazyková škola se specializací na angličtinu. Firemní výuka a intenzivní pobytové a víkendové jazykové kurzy s garancí malých studijních skupin a kvalifikovaných lektorů. Pomaturitní studium, specializace na cambridgské zkoušky, komunikativní výuka, jazykové konzultace zdarma.

http://www.jspark.cz

PRAHA, KLOBOUKOVA
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Q

Lingua Sandy - jazyková škola

Jazyková škola provozuje veřejné, firemní a individuální jazykové kurzy pro děti, mládež, dospělé a manažery. Výuka kvalifikovanými lektory - široká nabídka evropských i světových jazyků. Příprava na mezinárodně uznávané zkoušky. Výuka v zahraničí.

http://www.lingua-sandy.cz

PRAHA, NA FLORENCI
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

R

Sunny Garden s.r.o.

Anglická školka pro děti od 2-7 let. Děti se jazyk učí prostřednictvím her a emocí od rodilých mluvčí. Program rozvíjí děti ve všech směrech. Nabízíme komplexní služby s maximální kvalitou. BIO svačiny. Naším cílem je šťastné dítě a spokojený rodič.

http://www.sunnygarden.cz

PRAHA, POMOŘANSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

S

Ladislava Ebenstreitová - Jazyková škola Rybička

Nabízíme výuku angličtiny, francouzštiny a španělštiny pro děti od 4 do 16 let a pro dospělé ve skupinkách maximálně po 6 žácích. Pořádáme dětské jazykové tábory. Speciální program s angličtinou pro děti od 2 a od 3 let. Pomaturitní studium.

http://www.skolarybicka.cz/

PRAHA, JIHLAVSKÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

T

PhDr. Karel Bohumil Melzmuf - English Language Consultancy

Konzultační a zprostředkovatelský servis. Kurzy angličtiny na jazykových školách s akreditací British Council ve Velké Británii. Individuální řešení jazykových potřeb. Angličtina pro všechny profese a věkové kategorie. Studium v zahraničí.

http://www.anglictinavbritanii.cz/

PRAHA, OVČÍ HÁJEK
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

U

Jan Beneš

Výuka anglického jazyka formou intenzivních pobytových kurzů.

http://www.wpl.cz

PRAHA, TRNKOVO NÁM.
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

V

Dolomia, s.r.o.

Výuka angličtiny pro dospělé.

http://www.wallstreetinstitute.cz

PRAHA, PERLOVÁ
PŘÍMOU ČAROU: -
PO CESTĚ: -

Stránka: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Nalezeno: 110 záznamů
Zobrazeno: 1 - 25

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Praha
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Další portály v okolí

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2016 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena